Μουντιάλ 2022: Το πλήρες πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Παγκοσμίου Κυπέλλου

Κυριακή 20 Νοεμβρίου

18:00 Κατάρ – Εκουαδόρ (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου

15:00 Αγγλία – Ιράν (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1+
ΑΝΤ1+

18:00 Σενεγάλη – Ολλανδία (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 ΗΠΑ – Ουαλία (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Τρίτη 22 Νοεμβρίου

12:00 ΑργεντινήΣαουδική Αραβία (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

15:00 Δανία – Τυνησία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

18:00 Μεξικό – Πολωνία (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 Γαλλία – Αυστραλία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου

12:00 Μαρόκο – Κροατία (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

15:00 Γερμανία – Ιαπωνία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

18:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 Βέλγιο – Καναδάς (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Πέμπτη 24 Νοεμβρίου

12:00 Ελβετία – Καμερούν (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

15:00 Ουρουγουάη – Νότια Κορέα (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

18:00 Πορτογαλία – Γκάνα (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 Βραζιλία – Σερβία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1

αγωνιστική

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου

12:00 Ουαλία – Ιράν (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

15:00 Κατάρ – Σενεγάλη (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

18:00 Ολλανδία – Εκουαδόρ (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 Αγγλία – ΗΠΑ (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

12:00 Τυνησία – Αυστραλία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

15:00 Πολωνία – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

18:00 Γαλλία – Δανία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Αργεντινή – Μεξικό (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

12:00 Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

15:00 Βέλγιο – Μαρόκο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

18:00 Κροατία – Καναδάς (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Ισπανία – Γερμανία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 28 Νοεμβρίου

12:00 Καμερούν – Σερβία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

15:00 Νότια Κορέα – Γκάνα (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1

18:00 Βραζιλία – Ελβετία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Πορτογαλία – Ουρουγουάη (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1

3η αγωνιστική

Τρίτη 29 Νοεμβρίου

17:00 Εκουαδόρ – Σενεγάλη (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

17:00 Ολλανδία – Κατάρ (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Ιράν – ΗΠΑ (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 Ουαλία – Αγγλία (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 30 Νοεμβρίου

17:00 Αυστραλία – Δανία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

17:00 Τυνησία – Γαλλία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Πολωνία – Αργεντινή (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Σαουδική Αραβία – Μεξικό (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου

17:00 Καναδάς – Μαρόκο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

17:00 Κροατία – Βέλγιο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Ιαπωνία – Ισπανία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1

21:00 Κόστα Ρίκα – Γερμανία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου

17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1

17:00 Νότια Κορέα – Πορτογαλία (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 Σερβία – Ελβετία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1+

21:00 Καμερούν – Βραζιλία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1

Η φάση των «16»

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου

17:00 1Α – 2Β – ΑΝΤ1+

21:00 1Γ – 2Δ – ΑΝΤ1

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

17:00 1Δ – 2Γ – ΑΝΤ1+

21:00 1B – 2A – ΑΝΤ1

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

17:00 1Ε – 2ΣΤ – ΑΝΤ1+

21:00 1Ζ – 2H – ΑΝΤ1

Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου

17:00 1ΣΤ – 2E – ΑΝΤ1+

21:00 1H – 2Ζ – ΑΝΤ1

Η προημιτελική φάση

Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου

17:00 Ν53 – Ν54 – ΑΝΤ1

21:00 Ν49 – Ν50 – ΑΝΤ1

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

17:00 Ν55 – Ν56 – ΑΝΤ1

21:00 Ν51 – Ν52 – ΑΝΤ1

Η ημιτελική φάση

Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου

21:00 Ν57 – Ν58 – ΑΝΤ1

21:00 Ν59 – Ν60 – ΑΝΤ1

Οι τελικοί

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου

17:00 Μικρός τελικός – ΑΝΤ1

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

17:00 Τελικός – ΑΝΤ1

1 ΣΧΟΛΙΟ